Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Sul on õigus lennupileti raha tagasi saada

Mai 5, 2020 Uudised

Lennufirmad on eriolukorra tõttu sunnitud oma planeeritud lennud ära jätma ja pakuvad klientidele vastu vouchereid, mitte aga rahatagastust, ehkki klientidel on viimasele täielik õigus. On loomulik, et enamasti eelistavad kliendid lennupileti raha tagastamist, sest lennufirmade poolt pakutavad tähtajalised reisivoucherid ei taga just piisavat turvatunnet. Enamus reisilisi, kes siiski raha tagasi soovivad, teavad, kui raskeks võib suhtlemine ühe lennufirmaga osutuda…Tungivalt ja jätkuvalt soovitab lennufirma pakutava lennukupongi vastu võtta, ehkki klient uurib juba viiendat korda rahatagastamise kohta. Kas kõlab tuttavalt?

 

Sul on õigus lennupileti raha tagasi saada

 

Sa ei pea lennufirma poolt pakutavat reisikupongit vastu võtma ning sul on õigus küsida tühistatud lennu eest raha tagasi. Kui reisivoucheri pakkumine koos boonuspunktide ja kinkekaartidega aga kõlab sulle ütlemata hästi, siis muidugi mõista on vaba voli ka selle vastu võtmiseks. Tasub siinkohal meeles pidada, et praeguses eriolukorras tuleb silmas pidada paljusid muutujaid, mis võivad uute lendude broneerimisel takistuseks saada.

 

Reisikupong ei võrdu rahaga

 

Kui uus tulevane lend peaks vähem maksma (näiteks plaanid Hispaania lennu asemel hoopis Saksamaale lennata), siis vahet lennufirma rahas Sulle ei tagasta.

Paljud lennufirmad on aga teavitanud, et pärast eriolukorra lõppu nad enam endises mahus lende tõenäoliselt ei ava. See tähendab, et kui Sul on tarvis sõita kusagile teatud ajal ja teatud marsruudil, siis ei pruugi sobivaid lennuaegu või soovitud marsruuti enam lennuplaanis olla.

 

Lendamine muutub tõenäoliselt kallimaks

 

Voucherid tühistatud lendude eest saadakse vastu endises hinnakirjas, aga uued lennupiletid võivad maksta juba mitmeid kordi rohkem. Kui aga oled kupongi vastu võtnud, ei saa sa hiljem enam meelt muuta ega kupongit rahas välja võtta.

Mustema stsenaariumi korral ei pruugi kõik lennufirmad eriolukorda üle elada ja mitmed pankrotistuvad. Pankrotti läinud ettevõttelt oma lennukupongide lunastamist loota ei tasu.

 

Saame sulle abiks olla piletiraha tagasisaamisega!

 

Tulime turule uue teenusega- Piletiabi, millega saame sind aidata lennufirmalt piletiraha tagasisaamisega. Esita meie kodulehel lennupiletite tagasimakse taotlus ja me võtame lennufirmaga sinu eest ise ühendust ja võitleme tagasi tühistatud lennu piletiraha.

Meil on aastaid kogemusi lennufirmadega suhtlemisel, kuid kui lennufirma poolne vastus ka meile viibib, siis pöördume sinu esitatud nõudega kohtusse. Niiviisi tegutsedes on tõenäosus saada positiivne lahendus oluliselt suurem. Võimalikud kohtukulud jäävad seejuures kõik meie kanda.

Kui Piletiabi sinus huvi tekitas, siis loe uuest teenusest lähemalt SIIT!

 

 

 

 

Antud artiklis on kasutatud järgnevas uudises avaldatud infot:

https://www.err.ee/1075446/lennufirmad-suruvad-tuhistatud-reiside-eest-raha-asemel-vastu-reisikuponge