Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Reisile minnes ära jäta tähelepanuta oma reisikohvrit

November 12, 2020 Nõuanded

Pilt on illustratiivne.

 

Kõikide reiside aluseks on kvaliteetne ja mugav kohver, ent ainuüksi kohvrist teinekord ei piisagi. Need järgnevad artiklis välja toodud abilised muudavad Sinu reisi mõnevõrra hõlpsamaks.

 

Kohvrikaal

 

Ehk on sulle tuttav olukord, kus lennujaamas kohvrit kaaludes avastad, et see lubatud normipiirest väljas on ja maksad kibedate pisarate saatel lisakilode eest hingehinda juurde. Jah, üks nutikas viis on kodus kohvriga kaalule astuda ja pärast kaaluda eraldi end või kohvrit ja seejärel vastavad arvutused teha, aga seda varianti ei pruugi sul olla sihtkoha hotellis, kui koduriiki naasema hakkad. Soeta parem digitaalne pagasikaal ja sa ei pea nende kilode pärast oma pead vaevamagi. Hoia pagasikaalu kohvris, siis on see alati mugavalt käepärast võtta, kui taaskord reisimiseks läheb!

 

Tabalukk

 

Heast kvaliteetsest kohvrist pole ju erilist kasu, kui selle sisule saab igaüks kergelt ligi. Soeta koodiga tabalukk, sest siis jääb tülikas võtmetega mässamine ära. Võib tunduda, et mis see väike tabalukk ikka kasu toob, aga olukorras, kus vargal on valida kahe pagasi vahel, kus üks on lukustatud ja teine ei ole, siis ei ole vaja kahte pead, et välja mõelda, missugune pagas ohvriks langeb. 

 

Kohvrisilt

 

Kohvrisilt on üks ütlemata kasulik ese. See on sedel, kuhu sa paned kirja oma kontaktandmed. Kui su pagasiga peaks reisil olles midagi juhtuma, näiteks läheb kohver kaotsi või vahetusse, siis kohvrisilt annab väikestki lootust, et see tagasi sinuni jõuab.  Samuti aitavad värvikirevad kohvrisildid su kotti kergemini pagasilindilt üles leida!

 

Pilt on illustratiivne