Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Rakendusi edukaks reisi planeerimiseks

Oktoober 21, 2020 Nõuanded

Pilt on illustratiivne

 

Reisikava koostamine võib olla lõbus tegevus, aga ka kenakesti pead koormav. Missuguseid vaatamisväärsusi kindlasti reisil olles nägema pead ja milliste külastamine sulle kuigi suurt ei anna; Kui palju aega peaksid veetma kohalikus kunstimuuseumis ja kui lähedal on see raamatupoele, millesse korra kiigata soovid. Kuidas saaksid aga kõiki neid ideid, küsimusi ja broneeringuid hõlpsalt hallata? 

Parimad reisi broneerimise rakendused aitavad kõikidele reisi puudutavatele küsimustele lihtsasti vastata. Oleme siinkohal leidnud mitu kasulikku rakendust, mis aitavad avastada just neid parimaid paiku, kuhu tasub minna ja kuidas korraldada oma päevakava.

Lae alla need rakendused ja saad oma lõputud exeli arvutustabelid ja wordi failid lõpuks ometi prügikasti visata!

 

TripAdvisor

 

Erinevalt teistest rakendustest, mis kajastavad vaid suuremates linnades leiduvat, pakub TripAdvisor nii peamiste vaatamisväärsuste kui ka peidetud kohtade seas peaaegu igas maailma nurgas peituvat restorani, hotelli ja puhkemajutust. Saad luua kohandatud marsruute salvestades sinule huvi pakkuvad paigad funktsiooni nimega ”Reisid”. Neid saad hoida privaatselt, aga ka avalikult jagada.

Kui otsid rakenduses kindlat linna, siis näed teiste kasutajate postitatud muljeid, pilte, soovitusi, arvustusi, isegi inspireerivaid ideid jpm. Kui sul on lisaküsimusi reisi planeerimise asjus, siis saad need postitada TripAdvisori foorumisse, kus eksperdid annavad põhjalikku nõu.

 

Visit a City

 

Visit a City rakendus aitab lahendada kahte väljakutset, mis kaasneb reisi planeerimisega- välja mõelda, kui kaua pead iga soovitud paiga juures peatuma ning maksimeerides sinu puhkuse aega koondades kokku lähedal asuvad vaatamisväärsused. Kui valid rakenduses sihtpaiga, siis see pakub soovitatud vaatamisväärsuseid lähtudes sinu reisil veedetud päevade arvust. Mugav, kas pole?

Võid rakenduse kaudu ka ekskursioone broneerida ja saada sihtkoha kohta üldist reisiinfot, näiteks aasta parim aeg külastamiseks või näpunäited raha säästmiseks reisil olles.

 

Rome2Rio

 

Reisi planeerimise juures on lõbus ette kujutada neid kohti, kuhu sattuda kavatsed. Mis aga pole lõbus, on logistika välja mõtlemine. Õnneks aitab Rome2Rio selle probleemi lahendada. Rome2Rio on mugav keskkond, nö uksest-ukseni otsingumootor, mis kuvab võimalusi, hindu ja graafikuid olenevalt sellest, kas kavatsed lennata, sõita auto, bussi või metrooga. Ühtlasi pakub rakendus võimalusi leida ühest kohast nii lennupiletid kui ka rentida auto. Sisestage sihtkohaks mis tahes aadress või linn ja rakendus kuvab teavet majutuste ja vaatamisväärsuste ning pakutavate huvitavate tegevuste kohta.

 

CultureTrip

 

CultureTrip’i eesmärk on tuua reisija tavavoolust eemale, juhtida nö alternatiivsetele radadele (märksõna: uudishimulikele reisisellidele). Ta toob esile unikaalsed teed populaarsetes sihtkohtades. Soovitustega rohkem kui 200 sihtkohale üle kogu maailma on see suurepärane võimalus tuua kohalikku perspektiivi oma reisi planeerimisse.

CultureTrip rakendus kasutab lähtepunktina väljaannete publikatsioone. Saad veel äpis avastada erinevaid reisivõimalusi erinevate kriteeriumite läbi nagu näiteks ”Juhendid ja näpunäited”, ”Söök ja jook”, ”Muusika” jne.

 

TripScout

 

TripScout ühendab tuntud reisikirjastajate ja kohalike ekspertide artikleid ja videosid, et moodustada sulle personaliseeritud ja alati ajakohase reisijuhi. Kõik sinu mainitud huvipunktid on rakenduses kaardistatud, niiet saad koostada kohandatud marsruudi, mis näitab kaardil kavandatud sihtkohti. 

TripScout isikupärastab soovitusi, mis põhinevad sinu reisikuupäevadel, eelarvel, huvidel ja isegi reisigrupis olevate inimeste arvul. TripScout töötab ka võrguühenduseta, nagu nii mõnigi teine siinses rakenduste loendis, millega säästad tublisti rahvusvaheliste andmesidetasude maksmist.

Ainus miinus kogu loo juures on, et TripScout on vaid iOS kasutajatele.

 

Loe ka Lennuabi artiklit rakendustest, mis reisimist lihtsustavad SIIT!

 

Kasutatud kirjandus:

SmarterTravel 

Pilt:
Pexels.com