Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Peatselt on Tallinna lennujaamast avatud 15 otseliini

Detsember 14, 2020 Uudised

Pilt on illustratiivne.

 

Tallinna Lennujaamast toimuvad tulevast nädalast otselennud 15 rahvusvahelisel liinil. Teistele otselendudele kehtestatud piirangud kaovad 2021. aasta algusest.

Augustis lubas valitus otselendudeks Varssavisse, Kopenhaagenisse, Frankfurti, Riiasse, Helsingisse ja Londonisse. Septembri lõpus otsustati lubada otselennud ka riikidesse, mille haigestumismäär 100 000 elaniku kohta 14 päeva jooksul jääb Euroopa Liidu kahekordse keskmise. Seetõttu lisandusid nimekirja ka Belgia ja Itaalia

Uue nädala jooksul lisanduvad lennukavasse Easyjeti lend Londonisse ning Wizz Airi lend Oslosse. Milanosse hakkab Tallinnast lendama Ryanair ning Brüsselisse Air Baltic.

Kui nakatumisnäitaja on Eesti määrast väiksem, karantiini jääma ei pea; kui suurem, siis rakendub 10-päevane isolatsioonikohustus. Juhul kui Eestisse tullakse riigist, kus nakatumisnäitaja on 50 ja rohkem 100 000 elaniku kohta, tuleb igal juhul jääda eneseisolatsiooni.

 

Allikas: ERR.ee