Millega me tegeleme?

Lennuabi on Eesti ettevõte, mille ambitsioonikas eesmärk on lendamisega seotud hüvitiste probleemid lahendada kiirelt ja lihtsalt. Me aitame reisijatel nõuda lennu hilinemise, tühistamise või üle broneerimise tagajärjel õigustatud hüvitisi.

Euroopa Liidu normid sätestavad selgelt reisijate õigused ning meie tööks on võidelda selle eest, et lennufirmad peaksid kinni oma seadusega sätestatud kohustustest.

Me suhtleme lennufirmadega igapäevaselt, vajadusel kaitseme teid vastavas tarbijakaitse asutuses ning kui muu ei aita, siis lähme Teie eest ka kohtusse!

Meie eesmärk on muuta hüvitiste saamine võimalikul lihtsaks ning kättesaadavaks. Meil on tugev ja haritud meeskond ning ligipääs kõikidele andmebaasidele, et kontrollida lennufirmade väiteid – kõik selleks, et tagada teie nõude õiglane rahuldamine!

Milleks tekitada endale stressi ning veeta tunde, et suhelda lennufirmadega, leida vajalikke kohtulahendeid või argumente, maksta kohtuastmes menetluskulusid või konsulteerida advokaadiga – anna oma nõue meile ning me teeme seda kõike teie eest. Ning mis veelgi parem – kui Teie nõue ei kvalifitseeru hüvitisele, siis teil puudub igasugune rahaline kohustus meile maksta! Kui võidame, siis võidame koos!

Lennuabi meeskond!