Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Maailma reisiturvalisuse ülevaate kaart

November 26, 2020 Uudised

Travel Risk Map on koostanud International SOS ekspertide abiga interaktiivse kaardi, mis näitab, mis riigid on hetkel reisimiseks kõige ohtlikumad, silmas pidades nii tervise kui ka turvalisuse riske.

Reisiturvalisuse riskihinnang sisaldab poliitilisest ja sotsiaalsest olukorrast tulenevaid ohtusid, kuritegevuse tase, transpordi infrastruktuuri olukord, loodusõnnetuste tõenäosus jne. Sel aastal pööratakse tähelepanu ka koroonaviirusele.

Kaardil rohelisena märgitud riikides puudub riskitase, kollasena märgitud riikides on riskitase madal, oranzidena märgitud riikides on riskitase keskmine, punasena kõrge ja tumepunasena märgitud riikides on riskitase ülikõrge.

 

Kuvatõmmis leheküljelt travelriskmap.com

 

Nagu ülal olevalt pildilt näha, siis Euroopas on riskitase enamasti madal. Kõige madalam rikitase on Norras, Soomes, Islandil, Taanis, Gröönimaal, Sloveenias, Šveitsis ja Luxemburgis.

 

Kuvatõmmis leheküljelt travelriskmap.com

 

Kõige ohtlikumad riigid, kus ohutaset peetakse äärmiselt kõrgeks on Iraak, Süüria, Jeemen, Afganistaan, Somaalia, Liibüa, Lõuna-Sudaan, Mali ja Ukrainas Luganski ja Donetski piirkondi.

Vaata lähemalt kaarti siit.

 

Travel Risk Map on iga-aastaselt avaldatav interaktiivne kaart, mida kasutatakse palju reiside planeerimisel. Kaardi abil on võimalik kontrollida mistahes maailma riigi riskitaset.

 

 

Kasutatud allikad:

trip.ee

travelriskmap.com