Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Kuidas tulevikus toimuvad reisid juba täna meeldejäävamaks muuta

Aprill 8, 2020 Nõuanded

Praegu ülemaailmselt toimuva eriolukorra tõttu on põhiline püsida turvaliselt kodus, ent reisimisest unistada ja tulevikus toimuva rännaku planeerimist ei keela ju mitte keegi! Peagi raugeb pandeemia levik ning lennuliiklus stabiliseerub endiseks. Ja mida enam sa mõtled soovitud sihtpaika reisimisele, seda enam sa hakkad mõistma, et helgema ja mugavama tuleviku nimel on mõistlik juba täna teha ettevalmistusi. Hoovõtuks toome sinuni mõned head nõuanded, kuidas end aegsasti õigele sagedusele häälestada.

 

Loe reisimisest inspireerivat lektüüri 

 

Sea end kodus hubaselt sisse ning lase mõnel reisilool end uude kohta lennutada. Hea reisiteemaline kirjandus võib sind viia seesugustele rännakutele, et sa ei pea majast kohe lahkumagi! Lisaks avardab see su maailmapilti ning teinekord tead mõnd vaatamisväärsust silmitsedes sellest hoopis rohkemat.

 

 

Paki aegsasti valmis kõige vajaminevamad asjad

 

Sinu tuleviku-mina viskab käppa sinu mineviku-minale, ja tänab sind, et olid niivõrd ettenägelik ja vabastasid end tulevikus mõtlemast nendele tüütutele kuni 100 milliliitristele potsikutele, mida sa võid või ei või lennukile kaasa haarata. Milline suur kergendus see on, kui oled targalt talitades reisikohvri varakult kokku pakkinud, et sul ei jää muud üle kui vaid õigel ajal lennujaama suunduda.

 

 

Külasta virtuaalselt!

 

Tõpoolest ei ole see võrreldav päriselus vaatamisväärsuste vaatlemisega, aga asi seegi! Reisilehekülg Smartertravel on sinu jaoks mõned magusamad külastatuimad kohad kokku viinud järgmisele lehele: https://www.smartertravel.com/virtual-tours-live-streams/

 

 

Õpi soovitud sihtpaiga keelt

 

Uue keele õppesse sukeldumine võib anda selle vaimse ”põgenemise” või teistsuguse mõtteviisi, mida sisimas otsid kui uut kohta avastada ihkad. Keeleklassid on suurepärane viis reisida lennukisse sattumata. Seal oled süvenenud uue kultuuri ja keele avastamisesse. 

 

 

Küpseta oma lemmiktoite, mis pärinevad su lemmikutest riikidest

 

Igatsed hõrgutavat juustufondüüd, mida sõid viimati Šveitsis? Aga kuidas kõlavad hispaaniapärased suupisted tapased? Kokkamine pole mitte vaid terapeutiline, vaid rahvusroogade söömine on ka suurepärane viis meenutada oma viimatisi lemmikuid reise.

 

 

Hoolitse juba täna tulevase reisi eest

 

Passi uuendamine ei ole just kõige lõbusam tegevus, kuid kui sa teed seda juba täna, siis vähendad oluliselt reisi eel sind valdavat stressi. Paranda varakult oma reisikohvri purunenud lukk; uuri varasemate reiside eest teenitud lennufirma punktidega saadavaid võimalusi/sooduspakkumisi ja lahenda muid tüütuid ülesandeid, mida sulle reisile eelnevatel päevadel sugugi teha ei meeldi.

 

 

 

 

 

Antud toreda artikli loomiseks oleme inspiratsiooni kogunud järgnevatelt lehekülgedelt:

https://www.smartertravel.com/become-a-better-traveler

https://www.outofyourcomfortzone.net/7-tips-on-how-to-cure-your-wanderlust-when-you-cant-travel