Me kasutame küpsiseid, et arendada meie teenust. Selle lehe kasutamise jätkamisega nõustute meie privaatsustingimustega .

Inimtüübid, kellega lennujaamas paratamatult kokku puutud

Detsember 18, 2019 Nõuanded

Kui oled varem lennukiga reisinud, siis tõenäoliselt oled kohanud vähemalt ühte loetelus välja toodud tüütutest reisilistest, või ehk oled hoopis ise üks nendest…

Kas mõni neist allolevatest kõlab pisut liiga tuttavalt? Loe edasi, et teada saada!

 

Liigselt agar 

 

Lennuni on jäänud veel vähemalt tund või kaks, aga see üliagar reisiline on juba oma hiigelsuure pagasiga ootamas niivõrd lähedal väravale, kui lennufirma töötaja seda võimaldab. Nad on alati esimesena kohal, tormates turvakontrollist välkkiirusel väravasse ning võttes järjekorras koht sisse, seistes vankumatult seal, kuni reisijad lõpuks pardale lubatakse. Agaraimad seisavad järjekorras kasvõi kolm tundi, et mitte oma kallis koht järjekorras kaotada.

 

 

Pistikuhunt

 

Väravas on 2 pistikut umbes 100-le inimesele ja nende vahetus läheduses on alati see üks tüüp, kes otsustab korraga oma kõiki elektroonilisi vidinaid täis laadida. Ning kui ta telefon on lõpuks täis laetud, vahetab ta selle oma sülearvuti laadimise vastu. 

 

Järelvalveta laps

 

Tabad end teinekord küsimast, kas see hullunud jõmpsikas on meelega lennujaama üksi jäetud…Aga kes teab, läheduses ei silma sa ka lapse vanemaid, et neilt aru pärida. Näed last hullunult ringi hüppamas, kriiskamas ja pardale mineku väravat enese isikliku mängu ringrajana kohtlemas. Kus küll on tema vanemad, et last veidikenegi korrale kutsuda? Muidugi on nad lähedal asuvas Starbucksis kohvijooki rüüpamas, et natukenegi ülienergilisest lapsest rahuneda.

 

Telefonitorusse karjujad

 

Huvitav küll, milline on selle inimese elulugu? Pole tarvis pikemalt pead murda ja ettekujutluspilti silme ette manada, sest üsnagi peatselt saad sa sellest hästi teada, kui ta maksimaalsel helitugevusel ilma igasuguse häbita oma elust kõigiga ümberolevatega jagab, rääkides mõne teiselpool toru oleva sõbraga (mitte, et me nendest teemadest tegelikult teada tahaksime…). Olenemata sellest, kas ta arutab oma abielukriisi, meditsiinilise testi tulemusi või konfidentsiaalset tööprobleemi, võid olla kindel, et saad kuulda selle ühepoolse vestluse üksikasjadest.

 

 

Kõrvaklappideta mängija 

 

Meil on muidugi ütlemata hea meel, et laadisid alla selle sõltuvust tekitava kuulsa mängu ning oled selles tõeline äss, aga kas sa palun keeraksid volüümi maha või kasutaksid vähemalt kõrvaklappe? Keegi teine ei saa sellest mängurallitamisest samasugust naudingut nagu sa ise. Tüütuimad sealjuures on need lapsevanemad, kes annavad maimukese vaigistamiseks neile telefoni kätte, aga unustavad helitugevusele tähelepanu pöörata.

 

Napsimaias

 

Üle lennuki räuskavad, stjuuardesse kabistavad ja nilbeid kommentaare jagavad alkoholilembesed reisilised rikuvad su lühikese kolmetunnilise reisi, mille mõtlesid raamatusse süvenedes mööda saata.

 

Hoopleja

 

”Kas sa siis ei tea, kes ma olen?! Ma olen Topelt Plaatinum Eliit staatuse klubi liige!!!”. Pole sugugi vahet, kellele säärase suurustaja raev on suunatud, see saab olema täis ülbust ja tühje ähvardusi. Kahju väravatöötajast, kes peab seesugusele matslikule inimtüübile selgitama, et lennukit ei hoitud tundide vältel vaid selleks, et tema järele oodata. 

 

Nakataja

 

Me teame ju küll, et inimene ei saa oma lendu tühistada pelgalt külmetushaiguse tõttu. See aga ei tähenda veel, et me tahaksime tema läheduses viibida, ent inimene, kes aevastab enda suud katmata ja katsub oma bakteritest tulvil olevate  kätega kõiki silmapiiril olevaid pindu, levitab oma batsille kõikidele ümberliikuvatele inimestele.

 

 

Antud artikli jaoks jagas inspiratsiooni:

https://www.smartertravel.com/10-worst-people-you-meet-in-airports

https://reisijuht.delfi.ee/news/news/uheksa-koige-hullemat-inimtuupi-keda-lennukiga-reisides-kohtad?id=75285557